Autor Wątek: Meżczyźni mężczyznom zgotowali ten los...  (Przeczytany 439 razy)

Administrator

  • Administratorzy
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 255
  • Karma: +2/-0
Meżczyźni mężczyznom zgotowali ten los...
« dnia: 2021-05-31 07:19:05 »
No to pojechalas xD
Swoja droga to fakt. Zapewne pamietacie moje wypowiedzi na grupie, generalnie mozna je w duzej mierze strescic jednym krotkim zdaniem: "to mezczyzni zgotowali sobie na wlasne zyczenie taki los".... Kobiety jako takie bez uzycia meskich raczek - nie czarujmy sie - gowno by zrobily. Nie wiedzialyby nawet jak. Z jednej strony mamy w zasadzie matriarchat, z drugiej niby oficjalnie patriarchat, ale rzeczywistosc wyglada tak, ze w wielu dzedzinach zycia bez dobrej woli, spoleglowosci i wspolpracy mezczyzn kobiety nie osiagnelyby niczego. Parytety, ulatwienia, pomoc finansowa, bezkarnosc i ogole spoleczne wspolczucie i przyzwolenie na bycie leniwa, klamliwa, rozwiazla, bezradna... dlugo by wymieniac. Ogolnie slodka niewinna nieodpowidzialna mala slaba kobietka (w swoich wlasnych oczach silna i niezalezna -buhahaha), ktora jak zatrzepie rzesami i/lub zrobi z siebie ofiare, to prawie wszystko ujdzie jej na sucho... Ich wymagania i roszczenia generuja takie opary absurdu, ze skutecznie przeslaniaja rzeczywistosc. Rzeczywistosc, ktorej wiele z nich nawet nie widzi. A nawet jak widzi to skutecznie (na wlasny uzytek) ja sobie racjonalizuje i/lub zagina i przycina i modyfikuje w taki sposob, jak jej pasuje. Tu troche klamstwa, tam troche racjonalizacji, doprawic lekko (albo dopierdolic z grubej rury) manipulacja i przemoca i cyk - wlasny uzyteczny "swiatek" gotowy...
Hipokryzja kobiet wali obuchem w leb; ich brak kregoslupa moralnego oraz brak jakichkolwik zasad sa nie do opisania... Empatia ? Romantyzm ? Wspolczucie ? Moralnosc ? Zasady ? Sila ? Konskwencja ? Odpowiedzialnosc za swoje wybory i czyny ? My znamy te pojecia, wiekszosc kobiet nie. Tzn. moze i znaja, ale nie kumaja znacznia tych okreslen...
Nie twierdze, ze wszystkie sa takie, na dodatek wsrod meskiej polowy populacji tez jest mnostwo zjebow - ale podejrzewam, ze tak jak ja, tak i wy znacie kobiety, ktore sie nijak w to nie wpisuja, ale ile ich jest ? Padaja rozne szacunki... 1%... 2%... 5%... Moim zkromnym zdaniem to moze byc cos okolo 1%...
Dodajcie do tego caloksztalt coraz bardziej zjebanego prawa, mowiac wprost antymeskiego... kto to zrobil ? Kobiety ? Nie, to zrobili mezczyzni - a raczej produkty meskopodobne.

Kiedys na grupie (jeszcze 1-szej) popelnilem posta, w ktorym zastanawialem sie, co by sie z nimi stalo, gdyby nagle meska czesc spoleczenstwa odmowila swiadczenia im uslug... Jako gatunek nie przetrwalibysmy, ale jako ludzie tu i teraz - mezczyzni bez kobiet wyzyliby na pewno; kobiety bez mezczyzn ? hahahahahaha
A gdyby tak przestac swiadczyc uslugi i przyslugi na miesiac tylko ? Przestac wspierac, przestac podziwiac i dawac atencje, przestac bialorycerzyc i spernic oraz traktowac zerojedynkowo i typowo transakcyjnie na zasadzie: nie ma zmiluj ? Nie wiem jak tam u was z wyobraznia - w mojej pojawia sie stekanie, wielkie wycie i wszchobecny trzask pekajacych dup :))
Co cieszy (omawialismy juz kilkukrotnie pozytywne jaskolki), to sie powoltku zaczyna dziac. Na tyle zaczyna, ze mialem juz okazje wyrazic nadzieje (jeszcze z dwa lata wczesniej plonna), ze dozyje tych lepszych czasow, a swoje lata juz mam :))) I to nie jest tak, ze ja jestem jakis seksista i nienawidze kobiet. Mysle ze na grupie jestem przejawem tej najbardziej tolerancyjnej meskiej frakcji. Ilez razy prosilem o nie lecenie w skrajnosci - to nigdy nie jest dobre.  Ci z was ktorzy mnie znaja, wiedza, ze tak nie jest. Ja kocham kobiety, uwielbiam wchodzic z nimi w interakcje, jako mezczyzna potrzebuje czasami popierdolic o bzdetach z kobieta. Rozmowa z plcia piekna jest mi niezbedna dla zdrowia psychicznego i rozni sie diametralnie od meskich rozmow. No ale kurwa, umowmy sie - sa granice...

Ide popracowac, nie za bardzo mam czas teraz sie rozpisywac, ale mysle ze dokumkacie sobie reszte - sporo z was jest naprawde myslacymi mezczyzanami :))

I ja tu tylko to zostawie :))




I prosze, nie idzmy ta droga, taki swiat jest nie do przyjecia :))



« Ostatnia zmiana: 2023-07-19 10:59:04 wysłana przez Administrator »