Autor Wątek: Kolejny materiał, ktory dał mi do myślenia... Kto jest właścicielem świata ?  (Przeczytany 655 razy)

Administrator

  • Administratorzy
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 255
  • Karma: +2/-0
2021-10-26 Kto jest właścicielem świata ? Monopol kilku firm... Film, który obudzi wielu
Panowe, pamiętajcie o tym, że kochamy nasze kobiety, dbamy o nie  są one dla nas ważne; ale te o tym, że to my jesteśmy nagroda dla nich, a ne one dla nas... To my stworzyliśmy ten świat i to my go utrzymujemy...

« Ostatnia zmiana: 2022-06-16 17:00:43 wysłana przez Administrator »

Administrator

  • Administratorzy
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 255
  • Karma: +2/-0
2021-11-22 Czy to III wojna światowa? Jak się bronić? Co na to antywindykacja? K. Oppenheim wRealu24!

I za namowa Tomka Prajsnar'a komentarz... (jeszcze nie sluchałem)...
« Ostatnia zmiana: 2022-06-16 17:01:39 wysłana przez Administrator »

Administrator

  • Administratorzy
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 255
  • Karma: +2/-0
Sloneczka, koleij na dalsze info.
Wiedzieliście o tym ? Macie akcje koncernow ? Korporacji ? Myślicie, ze to macie, a że macie przy akcje koncernu X ? wiece cie o tym ?
Koncerny i korporacje farmaceutyczne... kto nami rzadzi ? Wydaje się to jak urban legend ? Teoria spiskowa ? Może włączyć myslenie ? Kto na nas żeruje ? Kto nas doi ? - to tak apropos tego jak robić kasę na zdrowiu... cosj się Wam kojarzy ?
Uprzedzam, na wlasna odpowiedzialnosc i wlasne zyczenue; ilosc dolujacych materialow moze sie zwiekszac (zdecydowanie NIE zmniejszac) bez uprzedzenia (swiat i kreatywnosc zjebow oraz ichdazenia do maksymalizacji zyskow  na plancie Ziemia sa nieograniczone)...
Moja prosma: wlacz myslenie... Warto posluchac... Czy wy tez czyjecie w tym wszystkim jeden wuekszy big prezekręt ?
Ja wiem, ze na świecie jest pierdyliard informacji i publikacji; ja wiem, ze przecięcty Kowalski nie wie co mysleć....
Tego nie da się przeskoczyć bez wglądu do statystyk publicznych. Waro zajrzeć...
(BTW: jako administrator sieci 30-letnim doswiadczenem, sciagalem to z szybkoscia 10 kb/s - sjak takie limity ? (cenzura ?)...
« Ostatnia zmiana: 2022-06-16 17:02:44 wysłana przez Administrator »

Administrator

  • Administratorzy
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 255
  • Karma: +2/-0
Wielki Reset - Bolesna prawda, o której nikt nic nie mówi !!!
« Odpowiedź #3 dnia: 2022-02-14 21:46:57 »
2022-02-11 Wielki Reset - Bolesna prawda, o której nikt nic nie mówi !!!